::: KARADAĞ CUMHURİYETİ YÜKSEK YARGI HEYETİ BAKANLIĞIMIZI ZİYARET ETTİ :::

Türkiye Adalet Akademisi'nin misafiri olarak Ülkemizde bulunan Karadağ Cumhuriyeti Yüksek Yargı Heyeti 03/11/2015 tarihinde Bakanlığımızı ziyaret etti.

Adalet Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Sayın Yüksel KOCAMAN Karadağ Yargı Konseyi Başkanı Sayın Prof. Dr. Mladen Vukcevic ve beraberindeki heyeti kabul etti. Bakanlık toplantı salonunda gerçekleşen ziyarette başta adli işbirliği olmak üzere iki ülke arasındaki ilişkilerin daha da geliştirilmesi konularında görüşmeler yapıldı.Ayrıca Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı-Daire Başkanı Sayın Avni Kağan KAYTANCI tarafından Bakanlığımızın Teşkilat yapısına ilişkin sunum gerçekleştirildi.

Müsteşar Yardımcısı Sayın Yüksel KOCAMAN'ın konuk heyete hediyelerini takdim etmesi ile ziyaret sona erdi.

Toplantıda, Uluslararası Hukuk ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Sayın Dr. Yavuz YILMAZ, Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı-Daire Başkanı Sayın Avni Kağan KAYTANCI, Uluslararası Hukuk ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü Tetkik Hakimi Sayın Mutlu İlker BELGİN, Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı Tetkik Hakimi Sayın Uğur MUSLU ve Türkiye Adalet Akademisi Tetkik Hakimi Sayın Dicle Gözde KOÇYİĞİT hazır bulunmuşlardır.

 
   
 
   
 
UHDİGM Resmi Web Sitesi © 2017 Tüm Hakları Saklıdır.
Webmaster: Selin KILIÇ
Bu Sitede Yayınlanan Tüm İçerikler, İzinsiz Kaynak Gösterilemez ve Yayınlanamaz.